Харків готується до Великодня та травневих свят
24 квітня 2019 21:36 Місто
Харків готується до Великодня та травневих свят Робоча нарада щодо святкування Великодня та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася сьогодні, 24 квітня, в Харківській міській раді.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, напередодні Світлого Христового Воскресіння до харківського аеропорту, за традицією, прибуде Благодатний вогонь з Єрусалиму.

«Як і в попередні роки, міський голова Геннадій Кернес і я зустрічатимемо вогонь, щоб потім розвезти його по церквах і храмах міста. Віруючі люди і чимало харків'ян з благоговінням очікують на цю подію. Так, мчати до аеропорту не потрібно, бо Благодатний вогонь ми розвеземо по всьому місту, роздамо його святим отцям, і всі бажаючі зможуть запалити свої свічки», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, в пасхальну ніч метро працюватиме до третьої години після півночі, а наземний пасажирський транспорт також продовжить свою роботу, щоб усі бажаючі могли приїхати до церкви, відстояти службу і спокійно поїхати додому. У той же час силові і правоохоронні структури вживатимуть усіх заходів для забезпечення безпеки громадян.

До Дня Перемоги у місті також пройде низка традиційних загальноміських заходів. Вони розпочнуться 8 травня концертом для ветеранів у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

«Наступного дня, 9 травня, о 9:00 розпочнеться церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку. Зазвичай там збирається дуже багато людей, які, в тому числі, приходять протягом всього дня. Потім буде традиційна каша для ветеранів, а о 15:00 почнеться концерт біля оперного театру. Там заплановані виступи музикантів і парад оркестрів. Масштабні заходи пройдуть також 8-9 травня в парку Горького, будуть вони і в усіх районах Харкова. Упевнений, що ми відзначимо це свято на найвищому рівні», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини