Ігор Терехов: Я вже опрацьовую варіанти, де розмістити людей, які втратили житло
10 березня 2022 18:46 Місто
Ігор Терехов: Я вже опрацьовую варіанти, де розмістити людей, які втратили житло Ворожа армія зруйнувала у Харкові 400 багатоквартирних будинків.

Про це сьогодні, 10 березня, в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Я постійно розмовляю з людьми. Багато з них плачуть, бо людина розуміє, що закінчиться війна, а їй нема де жити. Багато хто ставить мені питання, де житимуть і працюватимуть. Людей не можна кидати у такій тяжкій ситуації, і я вже опрацьовую варіанти, де їх розмістити», - повідомив міський голова.

Також Ігор Терехов зазначив, що людей намагаються підтримувати психологічно.

«Нам вдалося евакуювати людей, які перебували під постійними обстрілами, – це Північна Салтівка. Вони перебувають ще у напівшоковому стані. Ми розмовляємо з ними, пояснюємо, щоб вони мали емоційне розвантаження», - заявив міський голова.

Він нагадав, що харків'ян намагаються забезпечити необхідними продуктами та медикаментами. Гарячу їжу розвозять по станціях метро, ​які зараз служать укриттями. Ігор Терехов подякував волонтерам, яким міська влада надає продукти, а вони готують їжу в кафе та ресторанах, та зазначив, що всі такі заклади харчування звільнять від оплати комунальних послуг.

Також міський голова подякував харків'янам, які захищають місто у складі Територіальної оборони, та Збройні Сили України, які стоять на смерть, щоб не пропустити до міста ворога.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини