Христина Сургай пройде в Нюрнберзі курс пластичної хірургії
26 вересня 2013 18:20
Христина Сургай пройде в Нюрнберзі курс пластичної хірургії Христина Сургай, яка постраждала при пожежі на Московському проспекті , 248г , вирушила в Нюрнберг, де пройде відновлювальний курс пластичної хірургії.

Реабілітація в Німеччині стала можливою в результаті домовленостей міської влади з німецькими благодійниками. Нагадаємо, під час пожежі Христина Сургай отримала опіки 70% поверхні шкіри і перенесла потім понад 20 операцій. Допомогти дівчинці погодилися представники німецького «Фонду робітничої благодійності» на чолі з Фріцем Кербером, які щорічно в рамках побратимських відносин між Харковом і Нюрнбергом приїжджають до першої столиці з благодійною місією. Спільно з харківськими фахівцями вони організували поїздку Христини Сургай до Німеччини і домовилися з кваліфікованими хірургами про проведення операцій.


«Наші колеги висловили згоду взяти участь у її долі, в її лікуванні і відновленні. Тут доведеться потрудитися, доведеться допомогти їй і фінансово, бо це дорогі операції. Фріц Кербер, зі свого боку, через ЗМІ організовує збір коштів для неї. Будемо сподіватися, що ми обопільними зусиллями вирішимо це питання і допоможемо Христині максимально відновитися», - зазначила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Первинний відновлювальний курс триватиме близько двох тижнів. Сьогодні у Христини пройшла перша консультація з німецькими пластичними хірургами.

Довідка. 16 грудня 2012 в будинку по пр. Московському, 248г стався вибух і пожежа, в результаті чого загинули чотири людини - двоє дорослих і дві дитини. Пожежа в будинку почалася в результаті вибуху 50-літрового газового балона, який чоловік з морозу заніс у будинок. Всього від пожежі постраждали дев'ять квартир, інші були залиті водою під час гасіння пожежі. Міська влада відновила будинок протягом місяця. Єдина донька Володимира Сургая, яка вижила, - Христина - більше двох місяців перебувала в лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. О. Мещанінова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини