На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі
15 січня 2014 13:49
На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На Харківській ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі, що сталася 8 січня в приміщенні підприємства.

Загальна громадянська панахида за загиблими пройшла сьогодні, 15 січня, на місці загибелі людей.
 
Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горубнова-Рубан, ініціаторами цієї панахиди стали родичі загиблих.
 
«Під час зустрічі з сім'ями, де обговорювалася організація похорону, родичі висловили бажання провести загальну громадянську панахиду, оскільки похорон кожного із загиблих проходив окремо і на різних кладовищах. Тому було прийнято рішення напередодні дев'ятого дня після загибелі зустрітися на місці трагедії, яка сталася 8 січня», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.
 
Вона зазначила, що зустріч організували Харківська міська рада, обласна державна адміністрація, керівництво ювелірної фабрики і підприємства «Хартрон».
 
Родичі загиблих поклали квіти до будівлі, де сталася пожежа, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
 
Нагадаємо, 8 січня у виробничій будівлі Харківської ювелірної фабрики, розташованій на території підприємства «Хартрон», сталася пожежа, яка охопила 4-й і 5-й поверхи будівлі. У результаті події загинули вісім чоловік, семеро людей постраждали і були доставлені до Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. Мещанінова. Попередня причина пожежі - вибух легкозаймистих речовин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі На ювелірній фабриці вшанували пам'ять загиблих під час пожежі
Друкувати
Останні новини