Харківські лучниці здобули «золото» на всеукраїнських змаганнях
09 грудня 2013 14:20
Харківські лучниці здобули «золото» на всеукраїнських змаганнях Харків'янки вибороли перше місце на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні, який пройшов у Львові.

У командних жіночих змаганнях перемогу здобули Вікторія Коваль, Дарина Павліченко і Ніна Мильченко. «Срібло» і «бронза» дісталися командам «Чернівці» та «Львів-2». У командних змаганнях серед чоловіків переможцем стала команда «Львів-2», срібло дісталося команді «Суми», а харківські спортсмени - Дмитро Ловчиков, Антон Ладик і Геворг Алексанян - вибороли «бронзу».

Крім того, Дмитро Ловчиков отримав срібну медаль у особистому заліку серед чоловіків.

Всього у змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів із Києва, Львівської, Чернівецької, Сумської, Черкаської, Рівненської, Одеської, Чернігівської, Дніпропетровської та Харківської областей.