У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок Віктора Рубана
10 січня 2014 15:30
У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок Віктора Рубана Відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана почалися сьогодні, 10 січня, у навчально-спортивному комплексі «Каразінський».

У змаганнях беруть участь 192 спортсмени, з них - 110 гостей з Києва, Сум, Луганська, Одеси, Львова та Донецька, а також із трьох областей Росії. Крім початківців-спортсменів, у вже п'ятому за рахунком турнірі беруть участь призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи - Олександр Сердюк, Катерина Ксенофонтова, Тетяна Бережна та ін. Змагання проходять у шести категоріях: чоловіки і жінки в класичному луці, кадети та дівчата в класичному луці, чоловіки і жінки у блочному луці. Змагання є відбірковим етапом для чемпіонату України зі стрільби з лука, який, у свою чергу, стане відбірковим для чемпіонату світу.

Під час відкриття змагань директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко зазначив, що Харків завжди був гордістю України в цьому виді спорту завдяки, в тому числі, досягненням Віктора Рубана. Сам же олімпійський чемпіон висловив задоволення, що кількість учасників турніру і їхній рівень із кожним роком тільки зростає. «Змагання такого масштабу значимі для будь-якого виду спорту. В даному випадку це відіграє значну роль у популяризації стрільби з лука. Сподіваюся, що в майбутньому наші змагання стануть ще більш масштабними і престижними», - зазначив Віктор Рубан.

Нагородження переможців і закриття турніру відбудеться 12 січня (початок - о 13:40).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини