Харківські лучниці завоювали «бронзу» і «срібло» Кубка України
03 грудня 2012 14:47
Харківські лучниці завоювали «бронзу» і «срібло» Кубка України Харківські спортсменки посіли третє командне місце в Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні.

Змагання проходили з 29 листопада до 3 грудня у Львові. У них брали участь понад 250 спортсменів з Львівської, Чернівецької, Сумської, Черкаської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської областей, Києва.

Харківські лучниці Юлія Захарченко, Анастасія Маркова та Марина Кириченко в командній першості серед жінок вибороли «бронзу».

Харків'янки також успішно виступили в індивідуальній першості: срібним призером змагань стала Вікторія Коваль, третю сходинку п'єдесталу посіла Дар'я Павличенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини