Харківські бадмінтоністи стали призерами етапу Кубка світу
14 жовтня 2013 12:05
Харківські бадмінтоністи стали призерами етапу Кубка світу Харківські бадмінтоністи Дмитро Завадський та Анастасія Дмитришин стали бронзовими призерами етапу Кубка світу.

Як повідомляє сайт Федерації бадмінтону Харківської області, змагання проходили з 8 до 13 жовтня в Альмері (Нідерланди).

Харківський мікс обіграв пари з Німеччини, Голландії та Бельгії, поступившись у півфіналі спортсменам з Індонезії, які посідають шосту позицію у світовому рейтингу.

Дмитро Завадський також завоював «бронзу» в одиночній категорії і став єдиним з представників європейських країн, хто вийшов у півфінали чоловічої одиночної і змішаної парної категорій на етапі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини