Харківська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Каунаса
28 травня 2013 18:08
Харківська делегація взяла участь у святкуванні Дня міста Каунаса Офіційна делегація Харківської міської ради взяла участь у традиційному святкуванні Дня литовського міста Каунас.

У ході візиту харківська делегація побувала на урочистому прийомі від імені мера міста Каунаса Андрюса Купчінскаса, а також провела зустрічі з віце-мером Вітаутасом Василенком та начальником відділу міжнародних зв'язків та протоколу Адміністрації Каунаса Раймундасом Шмітасом. У ході зустрічей учасники підбили підсумки співпраці між містами, обговорили можливості участі міст у спільних проектах і перспективи подальшого розвитку партнерських відносин між Харковом і Каунасом.

Крім Харкова у святкуванні також взяли участь представники 11 міст з 8 країн: Лінчепінг (Швеція), Вроцлав (Республіка Польща), Білосток (Республіка Польща), Тарту (Естонія), Брно (Чеська Республіка), Калінінград (Росія), Феррара, Брешіа, Кава-де-Тіррені (всі три - Італія), Рига (Латвійська Республіка) та Бельці (Республіка Молдова).

Робочий візит харківської делегації до Литви пройшов з 23 по 27 травня.

Довідка. Угоду про співробітництво між виконкомом Харківської міської ради та Самоврядуванням міста Каунаса було підписано 23 квітня 2001 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини