Харків представили на молодіжних форумах у Санкт-Петербурзі
29 листопада 2013 18:41
 Харків представили на молодіжних форумах у Санкт-Петербурзі Делегація управління у справах сім'ї та молоді міської ради взяла участь у першому Петербурзькому міжнародному молодіжному форумі та міжнародному добровольчому форумі «Доброфорум 2.0».

Як повідомили в управлінні, під час візиту харків'яни ознайомилися з роботою з реалізації молодіжної політики і розвитку волонтерства в 25 країнах світу (Естонія, Фінляндія, Латвія, Китай, Японія та інші країни), а також у 20 регіонах Росії. Також представники міськради поділилися досвідом Харкова у сфері молодіжної політики, проведенні Євро-2012 і волонтерському русі під час цього спортивного заходу.

На форумах обговорювали питання про те, як підвищити самостійність і конкурентоспроможність молоді, перейти до реальних механізмів залучення молоді, до вирішення найбільш гострих питань, пов'язаних з власним розвитком, самовизначенням, місцем і способом життя молоді.

Перший міжнародний молодіжний форум став унікальним майданчиком, який об'єднав зусилля наукової спільноти, лідерів молодіжних організацій, установ молодіжної політики і сфери освіти, соціального, комерційного та державного секторів, спрямованих на вирішення питань розвитку молодих громадян.

На форумі діяло шість майданчиків, на яких обговорювали стратегію розвитку молодіжної політики за напрямками: студентське самоврядування, молодіжний туризм, добровольчество, профорієнтація і кар'єрний розвиток, цивільно-патріотичне виховання, медіа та молодь.

У «Доброфоруме 2.0» учасники працювали в 10 секціях, на яких розглядали створення різних умов для розвитку молодіжної добровольчої спільноти, соціального підприємництва, вивчали міжнародні програми для добровольців, форми популяризації добровольчої діяльності.

У перерві між форумами для делегацій провели ознайомчі екскурсії в місто Пушкіно, Царське село, в музей «Світ води Санкт-Петербурга», що входить до музейного комплексу ГУП «Водоканал Санкт-Петербурга».

За підсумками роботи форумів представники делегації отримали нові знання в роботі з молоддю, розвитком волонтерського руху в місті, обмінялися досвідом та запланували співпрацю з Естонією, Фінляндією, Казахстаном, Республікою Інгушетія і Росією.

Заступник начальника управління - начальник відділу по роботі з молоддю Уляна Сорокотяга зазначила, що Харків був єдиним на форумі містом з України.

«
Харків проявив себе найкращим чином, зацікавивши колег. Зокрема, молодіжні делегації з Естонії та Фінляндії обіцяли приїхати в наше місто. Вже є цікаві проекти, які хочеться реалізувати, і гарантую, що в 2014 році управління у справах сім'ї та молоді вийде з новими ідеями та проектами, які будуть реалізовані на благо міста Харкова», - підкреслила Уляна Сорокотяга.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини