Харків'янка завоювала «бронзу» юніорського чемпіонату світу з боксу
01 жовтня 2013 10:10
Харків'янка завоювала «бронзу» юніорського чемпіонату світу з боксу Харків'янка Вероніка Шакшуй завоювала бронзову медаль чемпіонату світу з боксу серед юніорів.

Як повідомляє офіційний сайт Харківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, вихованка ФСТ виступала у ваговій категорії до 48 кг.

Змагання проходили з 21 до 28 вересня в місті Албена (Болгарія).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини