Геннадій Кернес зустрівся з Олексієм Кучером
11 грудня 2019 16:37 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з Олексієм Кучером Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 11 грудня, зустрівся з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Геннадій Кернес, зустріч пройшла за його ініціативи. 

За словами міського голови, сторони обговорили соціально-економічний розвиток регіону, опалювальний сезон, гаряче водопостачання, спільну діяльність з медичної реформи. Також домовилися щотижня передавати повну інформацію з теплопостачання та гарячої води.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини