Геннадій Кернес: У місто надійде 200 тисяч тестів для виявлення коронавіруса
17 березня 2020 16:35 Місто
Геннадій Кернес: У місто надійде 200 тисяч тестів для виявлення коронавіруса 200 тис. тестів для виявлення коронавіруса прибудуть до Харкова найближчим часом.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Сьогодні Геннадій Кернес, бізнесмен Олександр Ярославський і голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер об'єдналися в робочу групу, щоб через позабюджетні кошти знайти джерела фінансування для боротьби з епідемією коронавіруса.

«У першу чергу будемо купувати для міста і області апарати штучної вентиляції легенів і тести для виявлення COVID-19. Зокрема, Олександр Ярославський зобов'язався привезти до Харкова 5 тис. упаковок, у кожній з яких буде по 40 тестів. Таким чином, найближчим часом у місті з'являться 200 тис. тестів для виявлення коронавіруса», - повідомив міський голова.

Він також зазначив, що триває робота з пошуку на ринку і закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів. Особливу увагу приділять ветеранам, пенсіонерам та іншим громадянам, які потребують допомоги.

«Забезпечимо їх належними умовами та всім необхідним для подолання серйозної проблеми поширення COVID-19. Пенсіонери, ветерани, діти війни та інші соціальні групи можуть розраховувати на нашу допомогу у цей непростий час», - зазначив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини