Геннадій Кернес отримав державну нагороду
05 липня 2012 18:21
Геннадій Кернес отримав державну нагороду Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 5 липня, отримав орден «За заслуги» III ступеня.

Високу державну нагороду Геннадієві Кернесу вручив Президент України Віктор Янукович на прийомі в НСК «Олімпійський» з нагоди завершення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Крім того, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін з рук Президента отримав орден «За заслуги» I ступеня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини