Геннадій Кернес нагородив харків'ян з нагоди Дня міста
21 серпня 2018 15:38 Місто
Геннадій Кернес нагородив харків'ян з нагоди Дня міста Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 21 серпня, провів святковий прийом, присвячений Дню міста та Дню визволення Харкова від від нацистських загарбників у Другій світовій війні.

У заході взяли участь представники шкіл і вищих навчальних закладів, банківських установ, поліції, служби цивільного захисту, громадських організацій, Німецької федеральної компанії «GIZ Україна», співробітники комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

Геннадій Кернес привітав усіх присутніх з майбутніми святами.

«Ми з вами відроджуємо велич нашого улюбленого міста. Я хочу подякувати кожному з вас за працю, яка принесла користь Харкову, і за майбутні результати нашої спільної роботи. Бажаю вам щастя, здоров'я, щоб ваші сім'ї були щасливі, а всі ми жили під мирним небом», - сказав Геннадій Кернес.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова, з нагоди Дня міста та Дня незалежності України харків'ян нагородили Почесними грамотами Харківської міської ради та виконавчого комітету, а також Подяками міського голови.

Друкувати
Останні новини