Футбольна команда Харківської міської ради у Львові виборола перемогу
07 травня 2011 13:10
Футбольна команда Харківської міської ради у Львові виборола перемогу Футбольний матч між командами міських рад Харкова і Львова, який пройшов сьогодні 7 травня на стадіоні «СКА» у м. Львові, завершився перемогою харків’ян з рахунком 2:1.

Перший гол команда харківської міськради забила на 8 хвилині матчу за допомогою Владислава Подвойського. Другий м’яч у ворота львів’ян потрапив вже за 2 хвилини. Гол забив Євген Радченко. Капітан футбольної команди Харківської міської ради – Володимир Мисик. До складу футбольної команди Харківської міської ради входять представники депутатського корпусу та виконавчої влади.
 
Коментуючи перемогу футбольної команди Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Андрій Хижняк, відзначив злагодженість і зіграність харків'ян. «У цілому львівська сторона здивувалася зіграності нашої команди. На питання львів'ян про те, хто наш головний тренер, ми відповіли: це Харківський міський голова Геннадій Кернес».

«Боротьба була нещадна, але коректна - обійшлося без травм як з одного, так і з іншого боку. Не зважаючи на те, що львівська сторона робила постійні заміни, і було мало глядачів, група наших уболівальників стимулювала нашу команду на перемогу. Всі гравці були помітні і гарні на полі. Це і капітан команди Володимир Мисик (фракція Партії Регіонів), і граючий тренер - директор Юридичного департаменту Харківської міської ради Володимир Коваленко», - повідомив Андрій Хижняк.

«Ми вдячні нашим львівським колегам за теплий і гостинний прийом і запросили їх до нас на День міста - 23 серпня. У нас в Харкові в цей час і відбудеться матч-відповідь», - розповів Андрій Хижняк.

Довідка. Сьогодні 7 травня Львів святкує день міста. Місту виповнилося 755 років.Друкувати
Останні новини