Економічний стан Харкова - стабільний
19 листопада 2014 14:19 Економіка
Економічний стан Харкова - стабільний Стан міської економіки побоювань не викликає, рейтинг Харкова залежить від рівня суверенного рейтингу України.

Про це сьогодні, 19 листопада, на засіданні постійної комісії з промисловості, економічного розвитку і власності повідомив заступник Харківського міського голови, директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв. 

Він зазначив, що на сьогодні боргові зобов'язання міста складають менше 10% доходів, і в незалежному експертному агентстві «Fitch Ratings», яке нещодавно підтвердило рейтинг Харкова, зазначають, що як тільки зросте економічний рівень всієї держави, місто підвищить свій рейтинг на міжнародному рівні. 

«У світі є тільки три незалежних експертних агентства, на вирішення яких вплинути неможливо. Нас оцінюють два з них - «Fitch» і «Moody's», які дають нам і рекомендації з розвитку. Всі ми знаємо, яка зараз ситуація в країні, тому робимо все можливе і від нас залежне, розуміючи городян. Так, наприклад, тариф за вивезення сміття в Харкові підвищили всього на 20%, хоча вартість паливно-мастильних матеріалів зросла в півтора рази», - зазначив Михайло Фатєєв. 

Нагадаємо, що рейтингове агентство «Fitch Ratings» підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) міста Харкова в іноземній і національній валюті на рівні «CCC» і короткостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні «C».

Друкувати
Останні новини