Для співробітників міськради представники німецького банку «KfW» провели тренінг
23 липня 2019 12:09 Співробітництво з міжнародними організаціями
Для співробітників міськради представники німецького банку «KfW» провели тренінг Тренінг із закупівель провели сьогодні, 23 липня, для працівників міської ради та КП «Харківводоканал» представники німецького банку «KfW».

Тренінг пройшов ц міській раді. Його мета - ознайомлення харківських фахівців з особливостями співпраці з німецьким банком «KfW». У заході взяли участь експерт від Німецького банку «KfW» Ральф Кнох, координатор проектів Німецького банку розвитку «KfW» Віталій Шмеріга, а також представники Департаменту по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами, Департаменту освіти, Департаменту бюджету і фінансів та КП «Харківводоканал».

За словами директора Департаменту по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами Ольги Дем'яненко, за підтримки німецького банку в Харкові реалізуються два спільних проекти: модернізація і реконструкція підстанцій на КП «Харькововодоканал» та енергомодернізація 54 навчальних закладів Московського району.

В ході зустрічі німецькі фахівці розповіли про правила закупівель банку «KfW», вимоги тендерного комітету, оціночної комісії та про інші особливості співпраці з фінустановою.

«Я впевнена, що співробітникам міськради ця інформація буде дуже корисна, оскільки сьогодні в Харкові реалізується досить багато проектів за участю міжнародних установ, і правила закупівель в якійсь мірі у них однакові. Добре, що у нас є можливість докладніше дізнатися таку інформацію, а також задати питання щодо особливостей закупівель в рамках конкретного проекту», - повідомила Ольга Дем'яненко.

Зазначимо, захід пройшов в рамках проекту «Відновлення та оновлення місцевої інфраструктури», що реалізується за підтримки Німецького банку розвитку «KfW».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини