Депутати міськради ознайомилися з роботою метрополітену
22 лютого 2019 11:48 Місто
Депутати міськради ознайомилися з роботою метрополітену Депутати Харківської міської ради 21 лютого відвідали КП «Харківський метрополітен» і ознайомилися з роботою підприємства в нічний час.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, генеральний директор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматін і депутати міської ради.

Представники депутатського корпусу відвідали Центр управління рухом підприємства, побували в тунелях і побачили, які проводяться роботи в підготовці метро до перевезень пасажирів.

«Сьогодні ми побачили роботу підприємства, яка проводиться в нічний час, і це показує, що метрополітен вимагає уваги і підтримки міської ради. Люди, які працюють на підприємстві, заслуговують депутатської уваги в плані прийняття рішень, пов'язаних із соціальним захистом, а також спрямованих на експлуатаційні витрати метрополітену. Це наш обов'язок, тому що це соціальний транспорт, який працює в інтересах харків'ян», - підкреслив Олександр Новак.

У свою чергу гендиректор КП «Харківський метрополітен» В'ячеслав Стаматіної нагадав, що метрополітен - це соціальний вид транспорту, який не працює на прибуток. За його словами, навіть підвищений тариф в розмірі 8 грн не покриває всі видатки підприємства.

«Для нас тариф в 5 грн - це фактично вбивство підприємства. При поверненні до колишньої вартості інтервал руху поїздів становитиме від 10 до 11 хвилин і далі буде збільшуватися. Це обумовлено тим, що необхідно забезпечити безпечну роботу метрополітену. На сьогоднішній день собівартість витрат підприємства не покриває навіть тариф в 8 грн. Ця сума не включає в себе всі види робіт, а тільки ті, які необхідні для того, щоб метрополітен існував і перевезення пасажирів було безпечним», - повідомив В'ячеслав Стаматін.

За його словами, крім ремонту і техобслуговування рухомого складу, в тариф включена заробітна плата та комунальні витрати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини