Частина мешканців будинку по Слинька, 2б повернуться додому вже в листопаді
26 жовтня 2012 14:10
Частина мешканців будинку по Слинька, 2б повернуться додому вже в листопаді Мешканці квартир, які найменше пошкодило вибухом у будинку по вул. Слинька, 2б 4 вересня, зможуть повернутися додому вже в листопаді.
 
Про це сьогодні, 26 жовтня, під час Інтернет-конференції повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Він зазначив, що інші мешканці повернуться додому наприкінці грудня, як було заявлено раніше. Усі роботи буде виконано якісно.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини