Будинки кооперативів та ОСББ отримали пільгу на землю
20 листопада 2013 12:02
Будинки кооперативів та ОСББ отримали пільгу на землю Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлові та житлово-будівельні кооперативи отримали пільгу зі сплати земельного податку на 2014 рік.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 20 листопада, на сесії Харківської міської ради.

Заявку на надання пільги в сумі 83,6 тис. грн подав 61 будинок. Вивільнені кошти будуть спрямовані на забезпечення господарської діяльності ОСББ, ЖК і ЖБК, поточний ремонт та благоустрій прибудинкових територій.

Очікується, що до бюджетної сесії міськради свої заявки на надання пільги зі сплати земельного податку подадуть й інші ОСББ та кооперативи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини