Близько 170 курсантів університетів очищатимуть місто від снігу
25 березня 2013 09:20
Близько 170 курсантів університетів очищатимуть місто від снігу Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ та Академії Внутрішніх Військ МВС України сьогодні, 25 березня, прибиратимуть сніг на пл. Конституції і пл. Повстання.

Про це повідомили в Департаменті комунального господарства. Як зазначили у департаменті, 170 курсантів допоможуть місту в прибиранні об'єктів зеленого господарства у вільний від навчання час.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини