Біля Харківського аеропорту впорядкували мікрорайон
21 вересня 2021 17:17 Інфраструктура
Біля Харківського аеропорту впорядкували мікрорайон Роботи з комплексного благоустрою прибудинкових територій виконали по вул. Нестерова, 5 і вул. Аерофлотській, 18 у Слобідському районі.

Там облаштували локацію з лавками і квітковими клумбами, а також встановили дитячі та спортивні майданчики. Так, зону для дітей обладнали пісочницями, гойдалками, мотузяною пірамідою і невеликою смугою перешкод, а спортивну - гімнастичним комплексом, тренажерами і тенісними столами. Також там з'явилися міні-футбольне поле і майданчик для занять воркаутом.

У відкритті локації сьогодні, 21 вересня, взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він повідомив, що дитячу та спортивну зони облаштували на місці пустиря на прохання жителів району. 

«Я був тут навесні. Територія була невпорядкованою, тому ми ухвалили рішення встановити дитячі майданчики та тренажери. Сьогодні ми відкрили сучасну локацію для відпочинку та занять спортом. Діти задоволені: грають у пінг-понг, гойдаються на брусах, займаються футболом. Це те, до чого ми прагнемо, щоб діти займалися спортом і гармонійно розвивалися», - підкреслив він.

Зазначимо, що на прохання жителів у мікрорайоні виконали низку інших робіт. Так, у частині будинків по вул. Аерофлотській, вул. Нестерова, вул. Ромашкіна та вул. Пілотів відремонтували під'їзди, фасади, покрівлю і замінили віконні блоки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини