У Слобідському районі працює сучасний центр надання соціальних послуг
07 лютого 2022 16:56 Суспільство
У Слобідському районі працює сучасний центр надання соціальних послуг У місті виконали капітальний ремонт будівлі Управління соціального захисту населення Адміністрації Слобідського району (вул. Вишнева, 3).

В рамках реконструкції перший поверх переобладнали на сучасний центр надання соціальних послуг «Прозорий офіс», а також капітально відремонтували приміщення другого поверху, сходові марші та покрівлю.

Із роботою оновленого центру сьогодні, 7 лютого, ознайомився Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що розвиток сфери надання соціальних послуг залишається одним із пріоритетів міської влади.

«Сьогодні «Прозорий офіс» дає можливість в комфортних умовах отримувати різні послуги, починаючи від оформлення субсидій і закінчуючи видачею «Картки харків'янина». Наше основне завдання – зробити так, щоби така доступність була в кожному районі міста. Щоб люди приходили до наших центрів і, не стоячи у чергах, оперативно отримували необхідну допомогу наших спеціалістів. Тому ми й надалі розвиватимемо наші «Прозорі офіси». Це відповідає нашим пріоритетам, спрямованим на створення комфортного життя харків'ян», - наголосив міський голова.

Зазначимо, що у «Прозорому офісі» Слобідського району громадянам надається близько 200 послуг. Усі відвідувачі можуть скористатися електронною системою управління чергою та інформаційними терміналами, а також роздрукувати документи. Особлива увага на прийомі приділяється людям похилого віку та людям з особливими потребами. Для їхньої зручності центр обладнаний реєстраційними та інформаційними терміналами, пандусом, спеціальним санвузлом та звуковою системою оповіщення черги. Щодня «Прозорий офіс» відвідує близько 180 людей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини