Світлана Горбунова-Рубан: Тижнева статистика щодо COVID-19 демонструє динаміку до спадання
09 листопада 2021 14:43 Медицина
Світлана Горбунова-Рубан: Тижнева статистика щодо COVID-19 демонструє динаміку до спадання Згідно з тижневим аналізом ситуації з коронавірусом, у місті Харкові відбувається зниження захворюваності на COVID-19.

Про це сьогодні, 9 листопада, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, за минулу добу у місті було зареєстровано 654 нові випадки захворюваності на COVID-19, у той же час кількість пацієнтів, що одужали, майже двічі більша. 

«Протягом 10 днів ми знаходилися  у так званому коридорі, коли щодня фіксували близько тисячі нових випадків захворювання. Другий день поспіль це число коливається в районі 600. Крім того, спостерігаємо збільшення кількості тих, що одужали. За минулу добу це 1284 пацієнти, що майже двічі більше від кількості тих, що захворіли. Маємо надію, що це співвідношення збережеться й надалі», - зазначила віцемер. 

Також заступник міського голови повідомила, що у стаціонарних відділеннях медзакладів міста лікуються 1 069 хворих, серед яких 87 пацієнтів з вакцинацією. За минулу добу госпіталізували 40 хворих.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини