У Харкові проходить міжнародний кінологічний фестиваль
16 жовтня 2021 14:18 Суспільство
У Харкові проходить міжнародний кінологічний фестиваль Міжнародний кінологічний фестиваль «Club№1Fest» відкрився сьогодні, 16 жовтня, на арт-заводі «Механіка» (вул. Плеханівська, 126).

У програмі фестивалю - кілька виставок собак різних порід, командні змагання з аджиліті (смуга перешкод), дог-фриcбі та фрістайлу, а також показові тренування службових собак.

У відкритті фестивалю взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Те, з якою любов'ю ви ставитеся до своїх вихованців, говорить про вашу доброту. У народі є приказка, що собака - найкращий друг людини. І це дійсно так, адже собаки дуже віддані та вірні, вони сильно прив'язуються до сімей. Це результат любові, взаємоповаги. На цьому прикладі ми виховуємо своїх дітей. Нехай сьогодні переможе найсильніший!» - звернувся до учасників фестивалю Ігор Терехов.

Зазначимо, що фестиваль триватиме до 17 жовтня. Змагання на рингах між командами проходять з 10:00 до 16:00, розважальна програма та конкурси - з 16:00 до 20:00. Також на локації організована виставка різних товарів для тварин, працюють тематичні зони, фудкорти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини