На площі Свободи відкрився ярмарок
03 вересня 2021 17:50 Місто
На площі Свободи відкрився ярмарок Святковий ярмарок товарів, присвячений Дню підприємця, розпочав роботу сьогодні, 3 вересня, на пл. Свободи.

Свою продукцію харків'янам і гостям міста пропонують більше 50 суб'єктів господарювання: фізичні особи-підприємці, підприємства торгівлі і товаровиробники міста Харкова. На ярмарку можна купити м'ясну і молочну продукцію, кондитерські та хлібобулочні вироби, мед, одяг, квіти, саджанці і багато іншого. Окремо представлені кращі фуд-проєкти міста, які організували зони з їжею, напоями і місцями для відпочинку.

У відкритті ярмарку взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, такі ярмарки проводитимуться постійно.

«Тут представлені харківські товаровиробники. І люди задоволені, бо ціни нижчі, ніж у магазинах, і підприємці, тому що для них це додаткова реклама. Думаю, такі ярмарки стануть традиційними», - зазначив Ігор Терехов.

Також у рамках ярмарку Харківський обласний центр зайнятості презентує можливості працевлаштування на промислових підприємствах міста й області. У відвідувачів, зокрема, молоді, є можливість пройти тестування, написати резюме та отримати поради для подальшого працевлаштування.

Ярмарок працюватиме до 5 вересня включно.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини