У модульному містечку пройшли навчання рятувальників
28 серпня 2021 14:04 Суспільство
У модульному містечку пройшли навчання рятувальників Щорічні навчання підрозділів Головного управління ДСНС України в Харківській області пройшли сьогодні, 28 серпня, в модульному містечку для переселенців.

Рятувальники змоделювали ситуацію із загорянням на кухні. Після початку пожежі місцеві жителі зателефонували на номер 101, і на місце події прибули дві пожежні машини. За легендою навчань, під час пожежі постраждала одна жінка, яку необхідно було врятувати. З цим завданням, як і з усіма іншими, рятувальники впоралися.

Для жителів містечка вони також провели детальний інструктаж, що робити під час пожежі і як користуватися різними видами вогнегасників.

Начальник управління з обслуговування модульного містечка Артур Стаценко зазначив, що подібні навчання важливі, оскільки всі будівлі знаходяться практично в аварійному стані.

«Повинна бути спеціальна державна програма допомоги малозабезпеченим верствам населення, як тим людям, що проживають у модульному містечку. Фактично, потрібні нові гуртожитки, але їх немає. І оскільки нашим переселенцям жити ніде, то на даний момент керівництво містечка робить все можливе, щоб тут суворо дотримувалися правила пожежної безпеки. Також ми проводимо профілактичні бесіди і контролюємо навантаження на електромережі», - зазначив Артур Стаценко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини