ККЗ «Україна» відкрив свої двері після реконструкції
12 серпня 2021 20:38 Культура
ККЗ «Україна» відкрив свої двері після реконструкції Урочисте відкриття кіноконцертного залу «Україна» відбулося сьогодні, 12 серпня, в саду ім. Шевченка.

У святі взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який привітав харків'ян із поверненням після реконструкції легендарного концертного майданчика.

«Коли говорять, що ця будівля - пам'ятник архітектури, напевно, в це важко повірити, бо вона виглядає дуже сучасно. Я впевнений, що тут пройде ще чимало концертів і міських заходів! Щоб домогтися такого результату, було витрачено багато сил, наукової та конструкторської думки, застосовані неординарні будівельні рішення. Ми зберегли всі деталі, які так любили харків'яни, - шрифт букв на фасаді, мозаїку, підсвічування. А всередині зробили дуже якісну акустику, яка порадує навіть досвідчених цінителів музики», - зазначив Ігор Терехов.

Секретар міськради також вручив Подяки міського голови проєктантам, вченим, керівникам і представникам установ і організацій, які брали участь у реконструкції ККЗ «Україна».

Першим гуртом, що виступив у новому залі, став ВІА «Синій птах», який виконав свої хіти.

Нагадаємо, сьогодні презентація ККЗ «Україна» пройшла для представників харківських ЗМІ.

Довідка. Кіноконцертний зал «Україна» - пам'ятка архітектури місцевого значення, автори проєкту - архітектори Вадим Васильєв, Юрій Плаксієв, Володимир Реусов, інженер - Лев Фрідган.

Будівля належить до видатних творів архітектури другої половини ХХ століття, відрізняється оригінальністю конструктивного рішення, новаторськими способами оснащення екстер'єру.

12 серпня 1963 року у ККЗ відбувся перший концерт. З тих пір в стінах цієї унікальної будівлі пройшли десятки тисяч концертів та інших заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини