Харківський ветеран відзначив 100-річний ювілей
04 серпня 2021 15:43 Суспільство
Харківський ветеран відзначив 100-річний ювілей Учасник бойових дій у Другій світовій війні, житель Московського району Володимир Власов сьогодні, 4 серпня, відсвяткував сто років з дня свого народження.

З ювілеєм ветерана привітали перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, голова Адміністрації Московського району Олег Товкун, члени районної ветеранської організації.

Олександр Новак вручив ювіляру подарунки і передав слова привітання від секретаря міської ради Ігоря Терехова.

«Ви належите до легендарного покоління переможців і творців, яке відстояло нашу свободу і незалежність в роки Другої світової війни, відновило країну і створило фундамент для її розвитку. Незважаючи на випробування, що випали на вашу долю, вам вдалося залишитися людиною сильною духом, яка вміє радіти життю. Важливо, що активна громадянська позиція і життєвий гарт досі дозволяють вам займатися громадською діяльністю. Такі люди надихають нас на подальшу роботу, на розвиток міста Харкова. Ми дуже раді, що ви живете в нашому місті і рівнятимемося на вас. Бажаю вам довго бути в строю і відсвяткувати ще не один ювілей!» - зазначив Олександр Новак.

Під час зустрічі Володимир Власов поділився спогадами про війну і післявоєнний час. Його рідні кажуть, що ветеран знаходиться в бадьорому настрої, займається фізкультурою, бере активну участь у роботі районної ветеранської організації. Кілька років тому він написав книгу про своє життя і свою сім'ю.

«Ще за часів війни у ​​мене були поранення і в голову, і в область серця. Я і не думав, що проживу стільки років, маючи такі рани. Але все обійшлося», - зазначив Володимир Власов.

За словами ветерана, він планує відвідати найближчі святкові заходи, присвячені Дню визволення міста Харкова від нацистських загарбників.

Довідка. Власов Володимир Петрович народився 4 серпня 1921 року в місті Таганрозі. У 1930 році сім'я переїхала до Харкова. На фронт був призваний 22 липня 1941 року. Воював у складі Військово-Морського Чорноморського флоту, учасник оборони Севастополя і Кавказу. Перебував на фронті до 9 травня 1945 року.

Після демобілізації закінчив сільськогосподарський інститут імені Докучаєва. З 1948 по 1982 рік працював в інституті «Укрдіпроважмаш» у Харкові.

Пішовши на заслужений відпочинок, присвятив себе громадській роботі. Є членом організації ветеранів України Московського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини