У Харкові встановлюють контейнери для небезпечних відходів
29 липня 2021 15:18 Екологія
У Харкові встановлюють контейнери для небезпечних відходів Стаціонарні контейнери для збирання небезпечних відходів встановлюють у громадських місцях Харкова.

Зокрема, нещодавно такий контейнер було встановлено по пр. Ново-Баварському, 77 (поруч з культурно-діловим центром «Баварія»). Контейнер призначений для збирання з  подальшою утилізацією трубчастих та компактних люмінесцентних ламп, батарейок, акумуляторів та  ртутних термометрів (непошкоджених) у власному пакуванні. 

Нагадаємо, що система збору небезпечних відходів від населення реалізується спільно з громадською організацією «Добра воля» в рамках проєкту «Нам не до лампочки», який переміг у громадському конкурсі проєктів на бюджет участі. В рамках його реалізації придбали 10 стаціонарних контейнерів, а також екобус, який збирає небезпечні відходи. Його маршрути було розроблено таким чином, щоб охопити адреси, які не охоплюються стаціонарными пунктами приймання побутових небезпечних відходів.  

З детальною інформацією про правила сортування небезпечних відходів та місця встановлення контейнерів, а також з графіком руху екобусу можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини