У Харкові навчатимуть на помічника депутата
14 травня 2021 17:58 Суспільство
У Харкові навчатимуть на помічника депутата Проєкт «Leader of change» ( «Лідер змін»), спрямований на розвиток відповідального лідерства в публічній сфері, презентували сьогодні, 14 травня, в інноваційному парку «Unit.City».

Як повідомив голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Дмитро Давідьянц, завдання проєкту - надати інструменти для формування висококваліфікованих помічників депутата.

«Цей проєкт створювався під конкретний запит. Як відомо, до міської ради прийшло багато нових депутатів, у яких ще не сформувався пул помічників. Тому ми і зайнялися цим питанням. У проєкті беруть участь студенти 2-4 курсів різних вишів. Так, сам по собі помічник - це не професія, але, в будь-якому випадку, для них, якщо вони стануть помічниками депутатів навіть на громадських засадах, це буде колосальний досвід», - зазначив Дмитро Давідьянц.

Проєкт реалізовуватиметься протягом трьох тижнів. Він складається з наступних освітніх блоків: «Демократія і влада» (про права місцевого самоврядування, його структуру), «Політична грамотність», «Помічник депутата і його інструменти». У програмі навчання - семінари, панельні дискусії з представниками органів місцевого самоврядування, а також симуляційні гри, спрямовані на формування відповідних якостей для майбутніх помічників депутата і держслужбовців.

У проєкті беруть участь 40 осіб, з яких половина, за підсумками навчання, пройде стажування у депутатів Харківської міської ради. Але якщо буде запит, кажуть організатори, то у вересні може стартувати другий сезон проєкту - з підготовки помічників для депутатів Харківської обласної ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини