У Харкові відкриють курси цифрової грамотності
10 червня 2020 14:12 Суспільство
У Харкові відкриють курси цифрової грамотності Концепцію розвитку цифрової грамотності жителів міста Харкова планується ухвалити на найближчій сесії Харківської міської ради.

Про це сьогодні, 10 червня, на засіданні постійної комісії з питань промисловості, економічного розвитку і власності Харківської міськради повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець.

За її словами, така ініціатива обумовлена ​​планами уряду перевести до 2024 року в режим онлайн 90% адміністративних і соціальних послуг. При цьому соціологічні дослідження показали, що 53% населення країни не володіє навіть базовими цифровими навичками.

«Концепція передбачає підвищення цифрової грамотності харків'ян. Зокрема, мова йде про точки доступу, так звані оффлайн-хаби, які створені на базі 47 міських бібліотек. Там можна буде подивитися семінари, освітні серіали, вивчити інструкцію, як користуватися електронними сервісами тощо. Потім такі хаби будуть створені і в центрах надання адміністративних послуг. Зараз такий пілотний проєкт реалізується у центральному ЦНАП. Також у Харкові передбачається організувати безкоштовний міський курс цифрової грамотності. Карантин сповільнив наші темпи, але тепер, з ослабленням обмежень, всі ці плани будуть реалізовані», - зазначила Галина Литвинець.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини