У Харкові відкрилася Школа єдності
20 лютого 2020 12:57 Суспільство
У Харкові відкрилася Школа єдності Теоретико-практичний курс навчання «Школа єдності» стартував у Харкові в рамках проєкту «Розвиток волонтерства - запорука згуртованості громад» від громадської молодіжної організації «Харківський центр волонтерів».

За словами президента ХЦВ Світлани Ситник, унікальністю та особливістю тренінгового курсу є те, що в ньому вдалося об'єднати в якості слухачів волонтерів, осіб з інвалідністю, тимчасових переселенців з Донбасу, членів сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, студентів і школярів.

«Разом вони отримають знання і навички з соціальної згуртованості, діалогу, можливостей і механізмів співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, засобами масової інформації, бізнес-сектором з метою реалізації власних ініціатив», - зазначила Світлана Ситник.

Вона також повідомила, що в рамках навчання використовуватимуться методики інклюзивного форум-театру, і учасники зможуть розвинути базові навички пошуку взаємовигідного співробітництва, вирішення проблем з урахуванням інтересів усіх залучених сторін. Також під час проведення занять вони ознайомляться з прикладами успішних соціальних проєктів і навчаться представляти власні проєкти, дізнаються, як розвивати соціальне партнерство.

Приєднатися до навчання у Школі єдності можна, написавши на електронну пошту Харківського центру волонтерів: volonter2007Kh2@ukr.net.

Друкувати
Останні новини