У Харкові пройде форум «Харків - спортивна столиця»
29 листопада 2017 16:05 Спорт
У Харкові пройде форум «Харків - спортивна столиця» Щорічний спортивний форум «Харків - спортивна столиця» пройде у п'ятницю, 8 грудня, в конференц-залі стадіону «Металіст».

Експерти обговорять теми менеджменту та маркетингу в сфері спорту та бізнесу, ключові питання спортивного життя міста, досягнення харківських спортсменів у 2017 році та пріоритети на наступний рік.

Учасники форуму зможуть послухати запрошених спікерів з України та Європи, поспілкуватися з відомими харківськими спортсменами.

Так, радник президента Федерації боксу України Дмитро Гайструк виступить на тему «Чемпіонат Європи з боксу Харків-17: успішна організація спортивного заходу по-українськи». Керівник відділу маркетингу та проектів Федерації футболу Латвії Максим Распоповс розповість про розвиток спортивної організації в несприятливому економічному середовищі. Темою виступу заступника генерального директора ФК «Металіст 1925» Антона Іванова стане використання європейської моделі побудови клубу в українських реаліях. Інші спікери розкажуть про спортивний брендінг, про специфіку роботи з клієнтами і персоналом в спортивній організації тощо.

Початок форуму - о 10:00.

Зареєструватися на участь у заході можна за телефоном: 760-75-45 або по електронній пошті: office2012@citynet.kharkov.ua.

Друкувати
Останні новини