У зв'язку із загрозою терактів міська влада виступає проти ходи по вулиці Сумській
06 березня 2015 16:04 Офіційно
У зв'язку із загрозою терактів міська влада виступає проти ходи по вулиці Сумській Міська влада виступила проти проведення кількома громадськими організаціями ходи по вул. Сумській, присвяченій 201-й річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 6 березня, на засіданні погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому.

Так, члени комісії розглянули заявку громадських організацій «Громадська варта», Євромайдан-Харків, Автомайдан-Харків, «Правий сектор», ультрас ФК «Металіст» про проведення 9 березня з 12:00 мітингу біля пам'ятника Тарасу Шевченку, а з 13:30 - ходи до пл. Конституції.

Під час засідання комісії заступник Харківського міського голови Ігор Терехов повідомив, що міліція намагалася відрадити керівників цих громадських організацій від проведення ходи через загрозу терактів, але не всі з них почули аргументи правоохоронців.

«Ми вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася в місті у зв'язку з тим, що сьогодні стався ще один теракт, коли був підірваний автомобіль. Тому ми звертатимемося до суду, щоб обмежити цей захід в плані ходи. Ми хочемо, щоб у Харкові був мир і спокій, і не можемо допустити нових людських жертв і терористичних актів», - зазначив Ігор Терехов.

Він також запевнив, що, якщо суд заборонить проводити ходу, а ініціатори акції проігнорують це рішення, міська влада і правоохоронці зроблять все можливе, щоб убезпечити людей.

Нагадаємо, 22 лютого на пр. Маршала Жукова, недалеко від Палацу спорту, після мітингу активістів Євромайдану стався вибух. В результаті дві людини загинули, 11 постраждали, з них двоє померли в лікарні. Прокуратура кваліфікувала дану подію як теракт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини