Завершилася каденція Генконсула ФРН у Донецьку Клауса Ціллікенса
12 серпня 2013 17:02
Завершилася каденція Генконсула ФРН у Донецьку Клауса Ціллікенса На завершення своєї дипломатичної каденції Клаус Ціллікенс зустрівся із заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

Заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності та розвитку міста Ігор Терехов подякував Генеральному консулові Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку за плідну співпрацю та вручив йому Подяку Харківського міського голови. У ході спілкування він підкреслив, що Харків буде продовжувати співпрацю з наступником Клауса Ціллікенса, зокрема, особливу увагу буде приділено сфері економіки. Зі свого боку генеральний консул висловив зацікавленість у розвитку співробітництва в галузі сільського господарства, біоенергетики, а також у секторі комунального господарства.

Генконсул ФРН у Донецьку позитивно охарактеризував свого наступника, зазначивши, що знайомий з ним особисто, але не став називати його ім'я. Клаус Ціллікенс уточнив, що новий генеральний консул приступить до роботи 1 вересня, зараз він оформляє необхідні документи.

«Сьогодні для мене трохи сумний день - я прощаюся з Україною. За чотири роки ми досягли великого прогресу: зміцнили наші відносини, організували ряд цікавих заходів. Зокрема, у Німеччині залишилися хороші спогади про чемпіонат Європи з футболу, тим більше, що наша команда здобула тут перемогу. Для мене особисто Харків завжди був дуже європейським містом, містом з історією, тут я відчував себе як вдома. На сьогоднішній день наше консульство консолідовано, у мене буде хороший послідовник, який зацікавлений і далі розвивати співпрацю з Харковом і областю», - підкреслив Клаус Ціллікенс.

Він зазначив, що у вересні в Харкові в рамках Тижня німецької культури буде проведена Ніч науки. За його словами, це буде прем'єрний захід, і він дозволить поглянути на освітні процеси в Харкові з іншого боку.

Довідка. Клаус Ціллікенс почав дипломатичну службу 1989 року. З 2000 по 2004 рік працював в посольстві в Києві. На посаду Генерального консула ФРН у Донецьку вступив 2009 року. Після закінчення нинішньої каденції Клаус Ціллікенс продовжить службу в Міністерстві закордонних справ у Берліні.
Друкувати
Останні новини