Харківські парки культури і відпочинку об'єднаються в одне підприємство
06 квітня 2011 20:07
Харківські парки культури і відпочинку об'єднаються в одне підприємство  У Харкові буде створено комунальне підприємство «Об'єднання парків культури та відпочинку міста Харкова». Таке рішення було прийнято 6 березня на сесії Харківської міської ради.
У дане підприємство увійдуть такі паркові зони: «Парк культури і відпочинку ім. Артема », «Парк культури і відпочинку «Зустріч», «Парк культури і відпочинку «Юність», «Парк культури і відпочинку ім. Маяковського», «Парк культури і відпочинку «Зелений гай».
Заступник директора Департаменту культури Оксана Кавьярова зазначила, що створення єдиного комунального підприємства дозволить більш ефективно управляти парками, які працюють у місті.
«У єдине комунальне підприємство увійде п'ять парків Харкова, - зазначила заступник директора департаменту. - Процес створення комунального підприємства почнеться буквально завтра і дозволить управляти технікою і персоналом з максимальною віддачею. Тепер вони будуть направлятися в потрібний парк в міру необхідності».
За словами Оксани Кавьярової, скорочень на даних підприємствах не буде. На сьогоднішній день у всіх шести парках міста працює близько 80 чоловік, кожен з яких виконує свою функцію, що забезпечує комфортний відпочинок харків'ян.
Згідно з рішенням сесії, таке об'єднання буде сприяти ефективності управління і використання матеріально-технічної бази комунальних підприємств, дасть можливість більш ефективному розподілу та використанню трудових і фінансових ресурсів при експлуатації парків, розвитку наявної матеріально-технічної бази, а також розвитку і освоєнню нових паркових зон для забезпечення повноцінного дозвілля жителів та гостей міста.
Друкувати
Останні новини