Низка комунальних підприємств отримала пільгу на землю
20 листопада 2013 12:15
Низка комунальних підприємств отримала пільгу на землю Низка комунальних підприємств міста Харкова отримала пільгу зі сплати земельного податку на 2014 рік.

Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 20 листопада, на сесії Харківської міської ради.

Так, пільгу на 2,95 млн грн отримали КП «Жилкомервіс», КП «Харківміськліфт», КП «Комплекс з вивезення побутових відходів», КП «Харківблагоустрій», КП «Центр поводження з тваринами», комунальні підприємства приватного сектора Київського, Фрунзенського районів, КП «Благоустрій» Московського району. Вивільнені кошти будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази підприємств, а більша частина коштів по «Жилкомсервісу» - на поточний ремонт житлового фонду.

Крім того, пільга зі сплати земельного податку на 2014 рік надана КП «Харківзеленбуд» , КП «Ритуал», КП «Заповіт», КП «Харківводоканал» та КП «Харківські теплові мережі» - на 17,75 млн грн, а також КП «Шляхрембуд» та КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» - на 364 тис. грн і 231 тис. грн відповідно.

Також пільгу на 99% суми, яка повинна надійти до бюджету міста, а саме 18,9 тис. грн, отримало КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування». Звільнені кошти будуть спрямовані на модернізацію обладнання підприємства.

Пільгу на суму 92,7 тис. грн отримало комунальне підприємство «Центр розвитку міжнародного співробітництва». Кошти спрямують на ремонт і утримання готелю «Аеропорт». На сьогоднішній день там виконано ремонт 17 готельних номерів на 5-му поверсі, а також в приміщенні на першому. До кінця року в готелі планують встановити ліфт.
Друкувати
Останні новини