Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 17 червня, повернувся до Харкова з Ізраїлю, де проходив курс лікування після вогнепального поранення.
Літак з міським головою приземлився в харківському аеропорту приблизно о 15:30. Геннадія Кернеса прийшли зустріти заступники міського голови, депутати міської ради, голови районних адміністрацій, а також тисячі жителів міста Харкова.Мер Харкова подякував харків'янам, які переживали і підтримували його. Також він подякував всім лікарям - і харківським, і ізраїльським, які повернули його до життя. За його словами, у нього є проблеми з функціональністю ніг. Проте мер Харкова висловив упевненість, що у нього є всі можливості і бажання відновитися, і він буде ходити.
Також Геннадій Кернес підкреслив, він нічого не боїться, після поранення він вже пережив п'ять смертей. «А тим, хто хотів мене вбити, вбити моє бажання працювати для Харкова, тим замовникам, які сидять у кабінетах, я хочу сказати, ви повинні займатися справою, захищати людей», - зазначив Геннадій Кернес.
Нагадаємо, 28 квітня Геннадій Кернес був поранений під час пробіжки по Білгородському шосе в Харкові. Охоронці, що супроводжували його на мікроавтобусі, доставили його в лікарню швидкої і невідкладної допомоги, де лікарі зробили меру операцію, ввели його в медикаментозний сон і підключили до апарату штучної вентиляції легенів.
У ніч на 29 квітня Геннадія Кернеса у супроводі дружини і бригади ізраїльських лікарів перевезли в один з шпиталів Ізраїлю. Там йому зробили ще низку операцій, в тому числі на хребті і на легені. 2 травня віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що загроза життю Геннадія Кернеса минула і його відключили від апарату штучної вентиляції легенів. 12 травня мер Харкова повідомив, що почав дистанційно керувати містом.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум























