Фан-зону закривають через негоду
14 червня 2012 21:03
Фан-зону закривають через негоду Офіційну фан-зону Чемпіонату Європи з футболу 2012 року на пл. Свободи закривають через негоду.

Оголошено штормове попередження. Закрито входи до фан-зони, людей виводять за її межі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини