До Харкова стало їздити більше туристів
01 серпня 2017 13:27 Міжнародне співробітництво
До Харкова стало їздити більше туристів Кількість людей, які приїжджають до Харкова в якості туристів, зросла у порівнянні з 2016 роком приблизно на 30%.

Про це сьогодні, 1 серпня, під час семінару, організованого однією з туристичних компаній, повідомила начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська.

За її словами, поки що жодне місто України не може зібрати точну статистику відвідувань. Зростання кількості туристів в Харкові спостерігається за інформацією про туристичну плату, за відгуками готелів, у яких зросла кількість гостей, і за інформацією екскурсоводів, послугами яких почали частіше користуватися.

Юлія Згурська зазначила, що співпраця з великими туристичними компаніями, проведення семінарів для працівників готелів і представників міської влади - ще один крок до того, щоб почати вести більш точний облік статистичних даних. Зокрема, через сайти турагентств бронюють номери у готелях і квитки, і компанії можуть передавати статистику відвідувань Харкова Департаменту міжнародного співробітництва.

«Дуже важливо зробити Харків ще комфортнішим і привабливішим для туристів. П'ять років тому наше місто туристи практично не відвідували, а сьогодні люди бачать Харків вже не просто як промисловий центр, а як красиве, цікаве місто зі своєю історією. Ми продовжуємо розвивати цю сферу відповідно до Стратегії розвитку міста до 2020 року, яку прийняли на сесії міської ради. Діловий і подієвий туризм - основні напрямки для Харкова», - повідомила Юлія Згурська.

За її словами, в місті розроблений календар подій, який можна подивитися на міському сайті kharkiv-travel.com. Туристичний потенціал Харкова регулярно представляється на всеукраїнських і міжнародних виставках. Крім того, у Харкові займаються, в тому числі, соціальним туризмом - проводять екскурсії для дітей, у яких немає можливості і коштів краще пізнати рідне місто.

Менеджер компанії-організатора семінару Анар Заманов зазначив, що у Харкова великий туристичний потенціал. За їхньою статистикою відвідувань українських міст, Харків знаходиться на третьому місці після Києва та Одеси.

«Я вдруге в Харкові - це зелене, чисте, красиве місто. Дуже здивувало мене. Такі семінари ми вже провели в Києві, Одесі, Львові, а сьогодні навчимо харків'ян, як бути більш відкритими для гостей, гнучкому ціноутворенню в готелях і як показати унікальність Харкова», - повідомив Анар Заманов.

Зазначимо, що 3 серпня в Харкові стартує дводенний семінар Всеукраїнської асоціації індустрії гостинності з формування туристичного активу міста. Також представники Департаменту міжнародного співробітництва представлять туристичні продукти міста на заході в Києві. Вони презентують Харків як центр ділового, подієвого, історичного туризму, розважального та сімейного відпочинку.


Друкувати
Останні новини