У харківських школах стартував проект «Шкільний офіцер поліції»
03 квітня 2018 15:23 Освіта
У харківських школах стартував проект «Шкільний офіцер поліції» Проект «Шкільний офіцер поліції» презентували сьогодні, 3 квітня, в Харківській загальноосвітній школі №10.

Як повідомила начальник відділу зі зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Марина Кульбачна, Харків став п'ятим містом в Україні, де почав роботу цей проект. До цього він був впроваджений в 2016 році в Києві, Одесі, Івано-Франківську та Львові.

За її словами, починаючи з сьогоднішнього дня, 12 поліцейських, які пройшли спеціальне навчання, відвідуватимуть всі загальноосвітні заклади міста. За кожним шкільним офіцером закріплено до 20 шкіл. Вони проводитимуть тематичні заняття на різноманітні теми - від дотримання правил дорожнього руху до поведінки в екстремальних ситуаціях.

«Тем для розмов дуже багато. Це профілактика скоєння правопорушень, попередження вживання наркотиків, насильство в сім'ї, безпечний інтернет, буллінг (цькування) і маса інших речей, з якими може зіткнутися підліток. Шкільні офіцери навчатимуть дітей поводженню в різних ситуаціях, формуватимуть правосвідомість і законослухняність відповідно до їхніх вікових особливостей», - зазначила Марина Кульбачна.

Також до поліцейських зможуть звертатися батьки і педагоги, якщо їм не вдаватиметься вирішити якусь проблему. Наприклад, адміністрація школи може попросити поліцейського провести бесіду в класі, де намітився якийсь конфлікт, або індивідуально попрацювати з конкретним школярем. Шкільні офіцери надаватимуть допомогу в проведенні масових заходів, пов'язаних із правовою тематикою.

Відвідувати школи поліцейські будуть за заздалегідь затвердженим графіком.

Сьогодні, після презентації проекту, шкільні офіцери провели перші тематичні заняття в 4-му та 10-му класах ХЗОШ №10.

Проект реалізується Управлінням патрульної поліції в Харківській області та відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради.


Друкувати
Останні новини