Звучання Харкова записали і зобразили в скульптурі
20 вересня 2021 17:15 Культура
Звучання Харкова записали і зобразили в скульптурі Скульптуру, створену у рамках проєкту «Звуки міста», відкрили сьогодні, 20 вересня, у саду ім. Шевченка.
Харківська скульптура - четвертий арт-об’єкт проєкту, який реалізують на честь 30-тої річниці Незалежності України. Звуки семи міст України записали та трансформували в арт-об’єкти за допомогою програм звукового дизайну та 3D-візуалізації.

Харківську скульптуру створили за мотивами спогадів про звучання міста відомих харків'ян - астронома, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ірини Бєльської, лікара Євгена Комаровського, співака і телеведучого Володимира Дантеса, українського художника-монументаліста, графіка та фотографа Романа Мініна. Для них звуки рідного міста - це стрибки на скейті, спалах феєрверків, рівномірний стукіт потягів на залізничних коліях, вигуки вболівальників на стадіоні «Металіст». 

У відкритті скульптури взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що у цьому сучасному арт-об'єкті кожен знайде свої асоціації і згадає, як звучить його рідне місто.

«Дивлячись на цю скульптуру, кожен відчує ритм Харкова. Це хвиля емоцій. Шум вулиць і фонтанів, сміх дітей, крики вболівальників на стадіоні «Металіст». Дух міста - унікальний і відображений тут. Дякую авторам за ініціативу. Попереду на нас чекає багато нового і цікавого, бо ми продовжимо розвивати наше рідне місто», - виступив на відкритті Ігор Терехов.

Зазначимо, що також у проєкті «Звуки міста» беруть участь Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Маріуполь і Крим, де з'явилися або з'являться свої «звукові» скульптури. З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини