Звернення Харківського міського голови у зв'язку з сьогоднішнім терактом
22 лютого 2015 18:10 Офіційно
Звернення Харківського міського голови у зв'язку з сьогоднішнім терактом Звернення Харківського міського голови Геннадія Кернеса у зв'язку з терактом, який стався сьогодні, 22 лютого.

Немає таких політичних цілей, заради яких можна підкладати і підривати бомби поряд з мирними харків'янами.

Харків завжди був толерантним містом, у нас ніколи не було конфліктів на національному або міжконфесійному ґрунті. Ми завжди знаходили спільну мову один з одним. І те, що відбулося сьогодні, - я впевнений, привнесено в Харків ззовні.

Я, як Харківський міський голова, Харківська міськрада та її виконавчий комітет приносимо співчуття всім родичам загиблих. Немає таких слів, які могли б полегшити ваше горе. Але знайте, ви завжди можете розраховувати на допомогу влади Харкова.

Зараз у лікарнях міста лікарі борються за життя і здоров'я потерпілих під час цього теракту. Деякі з поранених - у дуже важкому стані. Але я впевнений, що наші лікарі зроблять все, що в їхніх силах, і навіть більше для порятунку наших земляків.

Я закликаю городян у ці важкі для міста дні утриматися від будь-яких радикальних дій у відповідь на вчинений проти нас - мешканців Харкова - теракт. Я сподіваюся, що у правоохоронців вистачить сил і вміння знайти і передати в руки правосуддя винних у цьому вибуху.

Ті, хто за допомогою подібних акцій думають розхитати ситуацію в місті, - я впевнений, свого не доб'ються. Харків був, є і буде невід'ємною частиною України. А акції «залякування» - такі, як сьогоднішній вибух - будуть тільки об'єднувати харків'ян навколо наших спільних цінностей: миру, єдиної країни і неприйняття тероризму.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини