Зі скаргами на обмороження до міських лікарень звернулися п'ять чоловік
29 січня 2014 10:58
Зі скаргами на обмороження до міських лікарень звернулися п'ять чоловік По медичну допомогу у зв'язку з обмороженнями за останню добу в медустанови звернулися 5 харків'ян.

Як повідомили в Харківському міському центрі здоров'я, троє ті, що обморозилися, були госпіталізовані, двоє - лікуються амбулаторно.

Зазначимо, завтра в Харкові вночі температура очікується на рівні 23-25 ​​градусів морозу, вдень - 19-21 градус нижче нуля.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини