Житловий фонд Харкова підготовлений до опалювального сезону на 72%
17 серпня 2017 14:53 ЖКГ
Житловий фонд Харкова підготовлений до опалювального сезону на 72% Всеукраїнська селекторна нарада, присвячена підготовці житлово-комунального господарства до роботи в осіннє-зимовий період, відбулася сьогодні, 17 серпня, під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У засіданні взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андреєв, директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

Як повідомив Ігор Терехов, на сьогоднішній день житловий фонд міста Харкова підготовлений до опалювального сезону на 72%, а об'єкти соціальної сфери готові практично повністю. Також дорожні служби активно приводять до ладу снігоприбиральну техніку, закуповують пісок і соль.

«У нас є всі можливості, щоб якісно підготовитися до зими, вчасно подати тепло в будинки харків'ян, щоб місто було з гарячою водою, щоб стабільно працювали системи газо- та теплопостачання. Впевнений, що з цим завданням ми впораємося, і містяни отримуватимуть якісні послуги. Крім того, ми автоматично перерахували всі субсидії для людей, які їх отримували, а також іде робота за державним проектом монетизації субсидій для домогосподарств, які протягом опалювального сезону економили газ і світло», - зазначив Ігор Терехов.

Він нагадав, що в місті продовжується робота зі встановлення приладів обліку тепла спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Фондом чистих технологій в рамках проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». За цією програмою в житлових будинках Харкова буде встановлена 1 тис. вузлів обліку теплової енергії, з яких 937 обладнані автоматизованою системою погодного регулювання. В масштабах міста це дозволить заощадити 20-30% теплової енергії.


Друкувати
Останні новини