Житлові питання і допомога на лікування - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами
08 квітня 2021 18:43 Місто
Житлові питання і допомога на лікування - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 квітня, зустрівся з харків'янами щодо рішенням соціальних і побутових питань.

Більшість звернень стосувалася ремонту будинків, доріг, поліпшення житлових умов, надання матеріальної допомоги, а також прийняття будинків у комунальну власність міста.

Зокрема, городяни попросили виконати капітальний ремонт будівлі по вул. Мухачова, 2, яка буде використовуватися як гуртожиток для студентів Харківського вищого професійного училища №6. Ігор Терехов зазначив, що роботи там зможуть виконати, як тільки будівля перейде в комунальну власність. Також мова йшла про прийняття на баланс міста будинків по пр. Московському, 307-339 по непарній стороні, за якими є відповідне рішення суду.

Частина заяв стосувалася допомоги людям з обмеженими можливостями. На прохання харків'ян у під'їзді №5 будинку по Салтівському шосе, 242 встановлять пандус, а по Салтівському шосе, 240-в виділять земельну ділянку під будівництво гаража для сім'ї, де виховується дитина на інвалідному візку.

Керівник однієї з туристичних компаній Ірина Смецька звернулася з проханням створити в місті музейно-рекреаційний комплекс «Харків - 21 століття». За її словами, у місті немає сучасного музею, який би відображав останні 10-15 років життя міста - його нові пам'ятки і розробки в галузі науки та техніки.

«Це повинно бути велике експозиційне приміщення в стилі лофт, в якому були б представлені наші знакові місця, навіть з використанням голограм, показано, як змінилися багато вулиць. Також там може знаходитися міський туристично-інформаційний центр. Розумію, що це дорогий проєкт. Поки це тільки ініціатива, але вона може бути розглянута», - розповіла Ірина Смецька.

Ігор Терехов доручив відпрацювати це питання Департаменту міжнародного співробітництва.

Крім того, в планах робіт  - ремонт тротуарів вздовж будинків по вул. Адигейській, 7 і 7-а, поточний ремонт покрівлі будинку по вул. Івана Камишева, 38, покрівлі над під'їздом №2 по вул. Харківських Дивізій, 19/1, ремонт асфальтного покриття на прибудинковій території по пр. Олександрівському, 116 та інші роботи. Також до кінця року буде встановлено світлофор на перехресті вул. Рибалка та бул. Богдана Хмельницького біля школи №32.

Також секретар міської ради розповів харків'янам про можливість участі в міських житлових програмах на пільгових умовах і зазначив, що матеріальна допомога буде виділена всім, хто її потребує, - на дороге лікування онкозахворювань, оперативне втручання, реабілітацію після операцій та інші потреби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини