Жителька Харкова відсвяткувала своє 100-річчя
08 січня 2019 15:26 Суспільство
Жителька Харкова відсвяткувала своє 100-річчя Жителька Московського району міста Ніна Майборода 6 січня відзначила 100-річний ювілей.

З днем ​​народження Ніну Павлівну приїхав привітати голова Адміністрації Московського району Олег Товкун.

«Люди старшого покоління - зразок для молоді. На їх долю випали серйозні випробування, але вони гідно прожили своє життя, ніколи не боялися труднощів і вірили в краще. Яскравий приклад цьому - прекрасна жінка, ювіляр Ніна Павлівна. Ми пишаємося тим, що в нашому місті Харкові і в нашому Московському районі живуть такі чудові люди», - сказав голова райадміністрації.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса він привітав Ніну Павлівну з ювілеєм, побажав міцного здоров'я і вручив пам'ятний подарунок.

Довідка. Ніна Павлівна Майборода народилася 6 січня 1919 року в місті Змієві Харківської області. Після закінчення школи вступила до Харківського медичного інституту, але перервала навчання в зв'язку з початком Другої світової війни і продовжила її вже після закінчення війни. З 1946 по 1954 рік мешкала у Сімферополі, працювала лікарем-фтизіатром у протитуберкульозному диспансері. Пізніше з чоловіком-військовослужбовцем переїхала до Кіровограда (нині - Кропивницький), де також працювала лікарем-фтизіатром. Пішовши на пенсію, переїхала з родиною до Харкова. Виховала двох синів. У Ніни Майбороди - троє онуків і троє правнуків.

Друкувати
Останні новини