Жителі Рогані - знову з гарячою водою
10 червня 2022 14:13 ЖКГ
Жителі Рогані - знову з гарячою водою У будинки Роганського житлового масиву сьогодні, 10 червня, подали гарячу воду.
Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», котел, який до 15 квітня грів батареї, тепер грітиме воду для 58 будинків. Відновлення послуги мешканці району чекали три місяці. 

Начальник теплового району Андрій Рогожин повідомив, що гарячу воду на Рогані відключили у ніч із 6 на 7 березня через влучання в електричну підстанцію «Лосєве». Тоді, як наслідок, вимкнулось основне джерело теплопостачання, а друга котельня, яка залишилася в роботі, не була розрахована на одночасну подачу води й опалення. Тоді на підприємстві вирішили, що важливіше залишити людей з теплом. 

Подачу горячої води у Роганському житловому масиві проконтролював заступник технічного директора  КП «Харківські теплові мережі» Олексій Лука. Він повідомив, що можуть виникнути затримки з підвищенням температури води. Це пов'язано з недостатнім розбором води, бо люди виїхали з міста і не користуються послугою.  

На підприємстві повідомили, що найближчими днями очікується відновлення гарячого водопостачання на Салтівці, де гарячої води не було місяць. Олексій Лука додав, що там закінчуються планово-попереджувальні роботи, і магістралі починають заповнювати водою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини